13 LIS 2019

UWAGA RODZICE UCZNIÓW KLAS I i II

W dniu 27 listopada 2019 r. w naszej szkole odbędą się bezpłatne komputerowe badania wad postawy organizowane przez miasto Czeladź. Badania zostaną przeprowadzone wśród  uczniów klas I i II.

Uczniowie otrzymają od wychowawców ankiety zgłoszenia dziecka i zgody na wykonanie badania. Prosimy o dokładne wypełnienie ankiety zgłoszenia i zgody oraz podpisania dokumentacji przez rodzica/opiekuna ucznia. Warunkiem wykonania badania jest oddanie wypełnionej dokumentacji.

Istnieje  także możliwość wykonania odpłatnego badania stóp ( koszt 20 zł). Badanie stóp wykonane będzie 27.11.2019 r. w placówce dla zainteresowanych,  po wypełnieniu dodatkowej ankiety zgłoszenia.

Uczniowie całą dokumentację  otrzymują od wychowawców. W przypadku braku zainteresowania badaniem, prosimy o oddanie czystych ankiet do wychowawców.