Jesteś na: Strona główna / O szkole / Świetlica

GODZINY PRACY

PONIEDZIAŁEK- PIĄTEK 6:30- 16:30

O NAS

Nasza świetlica to miejsce, w którym dzieci spędzają czas w przyjaznej atmosferze. Prowadzone są tu najróżniejsze zajęcia, aby każdy uczeń mógł odnaleźć coś dla siebie. Naszym głównym zadaniem jest stworzenie atmosfery bezpieczeństwa oraz zapewnienie warunków do efektywnego spędzania czasu wolnego, zarówno przed lekcjami, jak i po nich. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy uczeń mógł rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a także pomagamy tym uczniom, którzy przejawiają braki w opanowaniu podstawy programowej.
Dzieci rozwijają swoje zainteresowania uczestnicząc w takich zajęciach jak:

• zajęcia plastyczne oraz papieroplastyka- mające na celu kształtowanie sprawności manualnej oraz ćwiczenie koncentracji i uwagi
    zajęcia ruchowe (sportowe) zarówno w sali gimnastycznej, jak i na szkolnym placu zabaw oraz na boisku, spacery
    zajęcia umuzykalniające
    zajęcia rozwijające sprawność logicznego myślenia
    gry i zabawy dowolne oraz tematyczne wg zainteresowań
    zajęcia czytelnicze
    zajęcia integracyjne
    zajęcia z chustą animacyjną KLANZA (pedagogika zabawy)
    organizowanie teatrzyków

Świetlica, w ramach programu RADOSNA SZKOŁA została wyposażona w duże i miękkie klocki o różnych kolorach, pozwalające na zaspokojenie potrzeby ruchu oraz dające możliwość odpoczynku.

Kategoria: Powiązane pliki [ 2 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Regulamin świetlicy szkolnej.pdf Regulamin świetlicy szkolnej.pdf 19-01-28 22:26 59.84KB pobierz plik: Regulamin świetlicy szkolnej.pdf
Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy z RODO.doc Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy z RODO.doc 20-08-20 09:37 34KB pobierz plik: Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy z RODO.doc